3.kārtas rezultāti pa distancēm
# 1dist-7000m
# 2dist-14000m
# 3dist-21000m
# 4dist-28000m
# 5dist-35000m
# mazo1-60m
# mazo2-150m
# mazo3-800m
# bernu1-1200m
# bernu2-1500m
# bernu3-1800m
# bernu4-2100m
# 0dist-7001m
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 154 Renāte Rodionova 2002 Carnikava 0:22:13 18,9 1000 (1)-S 14
2 181 Samanta Krampe 2003 LAK4 0:22:16 +0:00:03 18,8 997 (2)-S 14
3 106 Krišjānis Justs Ratnieks
2005 Riteņvasara 0:23:11 +0:00:58 18,1 958 (1)-V 12
4 159 Kārlis Ancāns 2005 Riteņvasara 0:23:21 +0:01:08 17,9 951 (2)-V 12
5 152 Lāsma Elza Vaivode 2003 RRS / Riteņvasara /Vellapēda
0:25:31 +0:03:18 16,4 870 (3)-S 14
6 334 Roberts Beikmanis 2004 Tīnūži 0:27:02 +0:04:49 15,5 821 (3)-V 12
7 254 Emīls Stepāns 2005 0:27:16 +0:05:03 15,4 814 (4)-V 12
8 76 Evelīna Ermane-Marčenko 2003 Motosports Racing Team 0:27:38 +0:05:25 15,1 803 (4)-S 14
9 126 Monta Slaide 2003 Baldones Lauvas 0:28:55 +0:06:42 14,5 768 (5)-S 14
10 185 Ulrika Garisone 2005 Rāmavas naži 0:31:07 +0:08:54 13,4 713 (1)-S 12
11 208 Markuss Rozenbergs 2005 RRS Vecmīlgrāvis 0:31:53 +0:09:40 13,1 696 (5)-V 12
12 68 Ramona Poreitere 2005 Poreiteri 0:33:12 +0:10:59 12,6 669 (2)-S 12
13 113 Ināra Lepse 1944 ventspils 0:51:55 +0:29:42 8,08 427 (1)-S 70
14 199 Sabīne Beitāne 2005 ONSC 0:57:34 +0:35:21 7,29 385 (3)-S 12
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 204 Jānis Vējons 1952 Baldone 0:42:40 19,6 1000 (1)-V 60
2 120 Andris Perts 1952 pārstāvu pats sevi 0:42:43 +0:00:03 19,6 998 (2)-V 60
3 121 Sergejs Pomarnevskis 1954 ELKOR 0:44:09 +0:01:29 19,0 966 (3)-V 60
4 176 Bruno Krampe 2003 LAK4 0:44:42 +0:02:02 18,7 954 (1)-V 14
5 326 Mārtiņš Romanovskis 2002 0:48:25 +0:05:45 17,3 881 (2)-V 14
6 54 Jānis Kalniņš 1954 LiVelo / BTA 0:49:28 +0:06:48 16,9 862 (4)-V 60
7 293 Edvards Plostiņš 2003 Ķekavas novada sporta skola
0:53:04 +0:10:24 15,8 804 (3)-V 14
8 88 Marina Barzilova 1980 Gandrs-Merida 0:53:06 +0:10:26 15,8 803 (1)-S 35
9 276 Anna Ratniece 1995 Riteņvasara 0:53:21 +0:10:41 15,7 799 (1)-S 21
10 257 Daniels Dunskis 2002 RRS/Alfa 0:53:48 +0:11:08 15,6 793 (4)-V 14
11 295 Verners Razgals 2002 ĶNSS 1:00:06 +0:17:26 13,9 709 (5)-V 14
12 104 Marta Ratniece 2000 Riteņvasara 1:00:19 +0:17:39 13,9 707 (1)-S 16
13 266 Jolanta Ermane-Marčenkova
1982 Motosports Racing Team 1:02:13 +0:19:33 13,5 685 (2)-S 21
14 259 Jana Jansone 1975 1:06:47 +0:24:07 12,5 638 (2)-S 35
15 335 Viesturs Tomass 2003 Baložu vidusskola 1:14:38 +0:31:58 11,2 571 (6)-V 14
16 189 Ģirts Visvaldis Beitāns 2003 ONSC 1:17:30 +0:34:50 10,8 550 (7)-V 14
17 153 Ilona Vaivode 1974 Riteņvasara 1:27:27 +0:44:47 9,60 487 (3)-S 35
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 256 Kristofers Bindemanis 1999 ĶNSS 0:58:24 21,5 1000 (1)-V 18
2 330 Rego Strazdiņš 1966 Hawaii 0:58:39 +0:00:15 21,4 995 (1)-V 50
3 101 Ints Celmaraugs 1965 Gandrs-Merida 0:58:39 +0:00:15 21,4 995 (2)-V 50
4 156 Sergejs Rodionovs 1965 Carnikava 1:02:13 +0:03:49 20,2 938 (3)-V 50
5 65 Agris Kalējs 1962 Vidzemes mērnieks / Ripo autocentrs
1:04:29 +0:06:05 19,5 905 (4)-V 50
6 319 Viesturs Birkants 1962 1:06:28 +0:08:04 18,9 878 (5)-V 50
7 177 Kristians Silamednis 1998 ĶNSS 1:07:40 +0:09:16 18,6 863 (2)-V 18
8 193 Matīss Beitāns 2001 1:15:24 +0:17:00 16,7 774 (1)-V 16
9 9 Lāsma Ozola 1986 1:37:57 +0:39:33 12,8 596 (1)-S Elite
10 1 Liga Actina 1982 Policistu velobiedrība 1:42:53 +0:44:29 12,2 567 (2)-S Elite
11 11 Lauma Čerņevska 1985 VSK Noskrien 1:45:46 +0:47:22 11,9 552 (3)-S Elite
12 188 Kristiāns Kreinbergs 1998 NFL - 0 ()-V 18 DNF
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 244 Herberts Pudāns 1986 ZZK 1:11:30 23,4 1000 (1)-V 21
2 183 Krišjānis Jansons-Ratiniks
1984 Gandrs-Merida 1:14:48 +0:03:18 22,4 955 (2)-V 21
3 7 Kristaps Kipurs 1983 ebike Machine 1:15:24 +0:03:54 22,2 948 (3)-V 21
4 131 Mārtiņš Vīksne 1981 Sportlife.lv 1:15:33 +0:04:03 22,2 946 (1)-V 35
5 81 Reinis Avens 1978 ebike Machine 1:15:34 +0:04:04 22,2 946 (2)-V 35
6 301 Jānis Teivišs 1982 Fans AP-Print 1:15:38 +0:04:08 22,2 945 (4)-V 21
7 77 Edgars Lukjanovičs 1980 eBike 1:15:47 +0:04:17 22,1 943 (3)-V 35
8 242 Kaspars Celms 1976 celmi 1:16:27 +0:04:57 21,9 935 (4)-V 35
9 103 Kristaps Kancers 1981 Lizums 1:17:23 +0:05:53 21,7 923 (5)-V 35
10 60 Lauris Celitāns 1981 1:18:04 +0:06:34 21,5 915 (6)-V 35
11 300 Lauris Ermansons 1978 Allaži 1:22:02 +0:10:32 20,4 871 (7)-V 35
12 162 Andrejs Ivanišvili 1982 ebike Machine 1:22:23 +0:10:53 20,3 867 (5)-V 21
13 102 Māris Lūsis 1978 1:23:23 +0:11:53 20,1 857 (8)-V 35
14 263 Andis Miočinskis 1978 1:23:59 +0:12:29 20,0 851 (9)-V 35
15 294 Oļegs Faizovs 1988 1:25:25 +0:13:55 19,6 837 (6)-V 21
16 182 Normunds Milčs 1979 Vellapēda 1:25:28 +0:13:58 19,6 836 (10)-V 35
17 265 Salvis Sarkanābols 1983 MR RIPO 1:27:18 +0:15:48 19,2 819 (7)-V 21
18 217 Romans Judins 1988 Verifone 1:28:38 +0:17:08 18,9 806 (8)-V 21
19 173 Edgars Elksnis 1987 Rīga 1:28:41 +0:17:11 18,9 806 (9)-V 21
20 61 Jānis Kalniņš 1982 Skaistkalne 1:28:50 +0:17:20 18,9 804 (10)-V 21
21 264 Raivo Sarkanābols 1982 MR RIPO 1:29:15 +0:17:45 18,8 801 (11)-V 21
22 180 Vladislavs Petičonovs 1982 1:32:12 +0:20:42 18,2 775 (12)-V 21
23 170 Aldis Bībers 1978 1:35:02 +0:23:32 17,6 752 (11)-V 35
24 297 Einārs Šveicers 1975 1:36:08 +0:24:38 17,4 743 (12)-V 35
25 277 Andrejs Galuza 1978 1:36:10 +0:24:40 17,4 743 (13)-V 35
26 251 Jānis Romanovskis 1970 Liecies mierā 1:39:49 +0:28:19 16,8 716 (14)-V 35
27 249 Mārtiņš Balodis 1971 1:34:44 17,7 0 ()-V 35 -1
28 344 Znotiņš Toms NFL - 0 ()-V 21 DNF
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 6 Kaspars Kipurs 1982 ebike Machine 1:34:49 22,1 1000 (1)-V Elite
2 10 Kirils Pogodins 1987 Gaismas Maģija - EMU 1:46:11 +0:11:22 19,7 892 (2)-V Elite
3 8 Aleksandrs Baidins 1970 ELKOR 2:01:19 +0:26:30 17,3 781 (3)-V Elite
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 207 Roberts Rozenbergs 2013 Patria 0:00:17 12,7 1000 (1)-V 3
2 66 Mārtiņš Trušelis 2013 0:00:17 12,7 1000 (2)-V 3
3 220 Alberts Zdanovskis 2013 0:00:18 +0:00:01 12 944 (3)-V 3
4 124 Kārlis Dimitrijevs 2013 0:00:18 +0:00:01 12 944 (4)-V 3
5 275 Elīna Valdberga 2013 Riteņvasara 0:00:19 +0:00:02 11,3 894 (1)-S 3
6 74 Oto Pūrs 2013 0:00:20 +0:00:03 10,8 850 (5)-V 3
7 108 Jānis Žuravskis 2013 0:00:20 +0:00:03 10,8 850 (6)-V 3
8 327 Artjoms Stefanovičs 2013 Rīga 0:00:21 +0:00:04 10,2 809 (7)-V 3
9 129 Ralfs Slaide 2013 Baldones Lauvas 0:00:21 +0:00:04 10,2 809 (8)-V 3
10 345 Kristofers Vigulis 2013 0:00:21 +0:00:04 10,2 809 (9)-V 3
11 91 Elza Kalēja 2013 Kalēji 0:00:22 +0:00:05 9,81 772 (2)-S 3
12 218 Fēlikss Vilcāns 2013 Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:00:22 +0:00:05 9,81 772 (10)-V 3
13 292 Amālija Ratčova 2013 0:00:23 +0:00:06 9,39 739 (3)-S 3
14 296 Linda Vīksne 2013 Rīga 0:00:24 +0:00:07 9 708 (4)-S 3
15 109 Nameda Aukstikalne 2013 Kalnu iela 0:00:24 +0:00:07 9 708 (5)-S 3
16 250 Laura Kalniņa 2014 0:00:29 +0:00:12 7,44 586 (6)-S 3
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 105 Oskars Štrauhmanis 2011 Salaspils 0:00:25 21,6 1000 (1)-V 5
2 58 Samanta Celitāne 2011 Riteņvasara 0:00:27 +0:00:02 20 925 (1)-S 5
3 84 Martins Skadiņš 2011 Baloži 0:00:28 +0:00:03 19,2 892 (2)-V 5
4 133 Kārlis Zariņš 2011 0:00:29 +0:00:04 18,6 862 (3)-V 5
5 83 Markuss Skadiņš 2011 Baloži 0:00:29 +0:00:04 18,6 862 (4)-V 5
6 147 Mareks Kalējs 2011 Kalēji 0:00:30 +0:00:05 18 833 (5)-V 5
7 127 Raivis Purvišķis 2011 Riteņvasara 0:00:30 +0:00:05 18 833 (6)-V 5
8 55 Henrijs Ganzburgs 2011 VW - Veloprofs.lv 0:00:30 +0:00:05 18 833 (7)-V 5
9 234 Mārcis Ašenkampfs 2011 0:00:31 +0:00:06 17,4 806 (8)-V 5
10 69 Kate Pūra 2011 0:00:33 +0:00:08 16,3 757 (2)-S 5
11 226 Ernests Kokorišs 2011 0:00:33 +0:00:08 16,3 757 (9)-V 5
12 287 Gustavs Medeļevs 2011 0:00:33 +0:00:08 16,3 757 (10)-V 5
13 93 Kate Pavilone 2011 PII "Avotiņš" 0:00:35 +0:00:10 15,4 714 (3)-S 5
14 75 Alens Ermanis-Marčenko 2011 Motosports Racing Team 0:00:35 +0:00:10 15,4 714 (11)-V 5
15 163 Kerija Viļumova 2011 Baloži 0:00:38 +0:00:13 14,2 657 (4)-S 5
16 157 Ralfs Bernāts 2012 Riteņvasara 0:00:39 +0:00:14 13,8 641 (12)-V 5
17 274 Anna Vīksne 2012 0:00:42 +0:00:17 12,8 595 (5)-S 5
18 172 Heinrihs Latkovskis 2012 0:00:43 +0:00:18 12,5 581 (13)-V 5
19 304 Oskars Blūzmanis 2012 Riteņvasara 0:00:44 +0:00:19 12,2 568 (14)-V 5
20 233 Grieta Urtāne 2012 0:00:45 +0:00:20 12 555 (6)-S 5
21 168 Denīze Goluba 2012 Riteņvasara 0:00:47 +0:00:22 11,4 531 (7)-S 5
22 160 Maksims Ivanišvili 2011 ebike Machine 0:00:47 +0:00:22 11,4 531 (15)-V 5
23 286 Agate Kupča 2011 Baldone 0:00:50 +0:00:25 10,8 500 (8)-S 5
24 241 Santa Kristiāna Ezeriņa 2011 0:00:50 +0:00:25 10,8 500 (9)-S 5
25 271 Ernests Vidžups 2011 ebike Machine 0:00:55 +0:00:30 9,81 454 (16)-V 5
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 282 Kristers Štrauhmanis 2009 Salaspils 0:01:52 25,7 1000 (1)-V 7
2 184 Patriks Garisons 2009 Rāmavas naži 0:02:01 +0:00:09 23,8 925 (2)-V 7
3 78 Eduards Skuja 2009 0:02:05 +0:00:13 23,0 896 (3)-V 7
4 164 Bruno Blūzmanis 2009 Vellapēda 0:02:12 +0:00:20 21,8 848 (4)-V 7
5 302 Kārlis Bluzmanis 2009 Riteņvasara 0:02:13 +0:00:21 21,6 842 (5)-V 7
6 175 Valts Vilcāns 2009 Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:02:22 +0:00:30 20,2 788 (6)-V 7
7 82 Ēriks Jānis Raitgars 2010 Riteņvasara 0:02:24 +0:00:32 20 777 (7)-V 7
8 235 Toms Rūdolfs Kupčs 2010 0:02:26 +0:00:34 19,7 767 (8)-V 7
9 67 Milda Ozoliņa 2009 Kusties! 0:02:35 +0:00:43 18,5 722 (1)-S 7
10 278 Aleksandrs Galuza 2010 0:02:35 +0:00:43 18,5 722 (9)-V 7
11 246 Rūta Baltpurviņa 2009 0:02:37 +0:00:45 18,3 713 (2)-S 7
12 221 Ernests Zdanovskis 2009 0:02:44 +0:00:52 17,5 682 (10)-V 7
13 190 Laura Beitāne 2010 0:02:57 +0:01:05 16,2 632 (3)-S 7
14 85 Elza Ozola 2010 0:03:18 +0:01:26 14,5 565 (4)-S 7
15 288 Kristiāna Vigule 2010 0:03:29 +0:01:37 13,7 535 (5)-S 7
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 115 Laura Klismete 2008 Vellapēda/Riteņvasara 0:04:27 16,1 1000 (1)-S 9
2 161 Diāna Lote Valdberga 2008 Riteņvasara 0:04:55 +0:00:28 14,6 905 (2)-S 9
3 237 Amanda Reilija Zariņa 2007 0:05:00 +0:00:33 14,4 890 (3)-S 9
4 128 Emīlija Slaide 2007 Baldones Lauvas 0:05:55 +0:01:28 12,1 752 (4)-S 9
5 209 Džellija Audere 2007 Kantoris 0:05:59 +0:01:32 12,0 743 (5)-S 9
6 158 Līna Ancāne 2008 Riteņvasara 0:06:05 +0:01:38 11,8 731 (6)-S 9
7 247 Evita Ezera 2007 0:06:26 +0:01:59 11,1 691 (7)-S 9
8 64 Marta Žilko 2008 Kusties! 0:07:10 +0:02:43 10,0 620 (8)-S 9
9 194 Baiba Beitāne 2007 0:07:11 +0:02:44 10,0 619 (9)-S 9
10 238 Amēlija Tīna Zariņa 2008 0:07:43 +0:03:16 9,33 576 (10)-S 9
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 80 Guna Skuja 2006 0:05:18 16,9 1000 (1)-S 10
2 87 Elēna Selga 2006 Hawaii Express 0:05:40 +0:00:22 15,8 935 (2)-S 10
3 51 Paula Patrīcija Tilko 2006 RRS Iļguciems / Riteņvasara
0:05:49 +0:00:31 15,4 911 (3)-S 10
4 236 Šarlote Verdenhofa 2006 Enkurs 0:07:10 +0:01:52 12,5 739 (4)-S 10
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 59 Kristers Celitāns 2007 Riteņvasara 0:05:29 19,6 1000 (1)-V 9
2 179 Emīls Krampe 2007 LAK4 0:05:58 +0:00:29 18,1 918 (2)-V 9
3 298 Haralds Strādnieks 2008 Vellapēda 0:05:59 +0:00:30 18,0 916 (3)-V 9
4 107 Helvijs Kancers 2008 Lizums 0:06:05 +0:00:36 17,7 901 (4)-V 9
5 219 Alfs Vilcāns 2007 Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:06:25 +0:00:56 16,8 854 (5)-V 9
6 52 Alvils Pētersons 2008 RRS Iļguciems / Riteņvasara
0:06:38 +0:01:09 16,2 826 (6)-V 9
7 216 Gustavs Dobelnieks 2007 Havas Europe 0:06:59 +0:01:30 15,4 785 (7)-V 9
8 141 Toms Daniels Baumerts 2008 Baldones riteņbraukšanas skola
0:07:13 +0:01:44 14,9 759 (8)-V 9
9 53 Bruno Brēde 2007 LiVelo 0:07:18 +0:01:49 14,7 751 (9)-V 9
10 281 Hugo Beikmanis 2007 Tīnūži 0:07:24 +0:01:55 14,5 740 (10)-V 9
11 305 Ralfs Rupainis 2007 0:07:48 +0:02:19 13,8 702 (11)-V 9
12 72 Marts Poreiters 2008 Poreiteri 0:07:56 +0:02:27 13,6 691 (12)-V 9
13 70 Adrians Poreiters 2008 Poreiteri 0:08:05 +0:02:36 13,3 678 (13)-V 9
14 222 Aleksandrs Kirejevs 2007 0:08:40 +0:03:11 12,4 632 (14)-V 9
15 248 Adrians Pietkuns 2008 0:08:46 +0:03:17 12,3 625 (15)-V 9
16 112 Ralfs Aukstikalnis 2008 Kalnu iela 0:08:54 +0:03:25 12,1 616 (16)-V 9
17 289 Hugo Kupčs 2008 Baldone 0:09:34 +0:04:05 11,2 573 (17)-V 9
18 132 Tomass Ščadro 2007 0:10:41 +0:05:12 10,1 513 (18)-V 9
19 167 Adrians Golubs 2008 Riteņvasara 0:11:08 +0:05:39 9,70 492 (19)-V 9
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 169 Olivers Jēkabs Skrapcis 2006 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
0:06:59 18,0 1000 (1)-V 10
2 178 Klāvs Milčs 2006 RRS / Vellapēda 0:07:09 +0:00:10 17,6 976 (2)-V 10
3 320 Rihards Bikernieks 2006 0:07:57 +0:00:58 15,8 878 (3)-V 10
4 140 Renārs Pļehņevičs 2006 0:08:22 +0:01:23 15,0 834 (4)-V 10
pos. Nr Vārds Uzvārds Gads pārstāv Velo Laiks -t dist kmh punktiD
Vieta grupā
1 100 Kaspars Klūga 1986 0:20:43 20,2 1000 (1)-T
2 92 Didzis Kalējs 1982 Kalēji 0:20:51 +0:00:08 20,1 993 (2)-T
3 255 Kārlis Dzalbs 1972 Krustkalni 0:21:01 +0:00:18 19,9 985 (3)-T
4 299 Māris Strādnieks 1979 Vellapēda 0:21:44 +0:01:01 19,3 953 (4)-T
5 90 Aigars Gedroics 1984 0:22:50 +0:02:07 18,3 907 (5)-T
6 267 Aldis Matisons 1996 Sevi 0:23:20 +0:02:37 18,0 887 (6)-T
7 71 Didzis Poreiters 1968 Poreiteri 0:24:12 +0:03:29 17,3 856 (7)-T
8 253 Gints Brakovskis 1990 0:24:34 +0:03:51 17,0 843 (8)-T
9 142 Edgars Dejus 1982 0:26:41 +0:05:58 15,7 776 (9)-T
10 252 Jānis Studers 1989 0:27:33 +0:06:50 15,2 751 (10)-T
11 110 Aldis Cimdiņš 1960 RS PICN 0:44:53 +0:24:10 9,35 461 (11)-T